تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام می شود

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگاران، این توئیت خاندوزی پس از چهارمین گفت وگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم بود که رئیسی در این گفت وگو در پاسخ به پرسشی درباره شرایط بورس گفت: شرایط بورس از میراث های به جا مانده دولت قبل است . بورس به هیچ عنوان نباید قلک تأمین مالی دولت باشد.

تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام می شود

رئیس جمهور همچنین با اشاره به اینکه نشست قبل از گفت وگوی امشب هم در مورد بورس بود، تاکید کرد: از دغدغه مردم عبور نمی کنیم تا به آرامش برسند و فردا وزیر اقتصاد، تصمیمات دولت در مورد بورس را اعلام خواهد کرد.

همچنین امشب جلسه ستاد اقتصادی دولت به ریاست محمد مخبر معاون اول ریاست جمهوری و با حضور وزرای صمت، اقتصاد، نفت، رفاه، محسن رضایی معادن اقتصادی و سید مسعود میرکاظمی ریاست سازمان برنامه و مجید عشقی ریاست سازمان بورس برگزار شد.

در این جلسه سقف قیمت گاز طبیعی طبق مصوبه قبلی ستاد، پنج هزار تومان برای خوراک و 2 هزار تومان برای سوخت مورد تایید مجدد قرار گرفت. مصوبه مربوطه امشب و یا فردا به وزارت نفت ابلاغ شده و بر این مبنا به مجلس ارسال می شود.

همچنین مصوب شد که این سقف پنج هزار تومان خوراک و 2 هزار تومان سوخت در بهمن و اسفند امسال اعمال شود لذا شرکت های پتروشیمی و فولادی شاهد کاهش قابل ملاحظه قیمت گاز خود در ماه جاری خواهند بود.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1868

به "تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیمات دولت برای بورس فردا اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید