تعویق دوباره نمایشگاه کتاب بلگراد

به گزارش مجله مستانه، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، نخستین تاریخ رسمی اعلام شده برای برگزاری شصت وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد از بیستم تا بیست وهشتم شهریورماه 1400 بود که در پی درخواست انجمن ناشران و کتابفروشی های صربستان ( UIKS )، انجمن ناشران حرفه ای صربستان ( UPIS ) و گروه ناشران مستقل این کشور به دلیل وجود بیماری کووید 19 به تعویق افتاد؛ همچنین تاریخ دوم برگزاری این نمایشگاه هم از دوم تا نهم آبان ماه سال جاری تعیین شده بود که مجددا به دلیل شیوع موج تازه ویروس کرونا به تاخیر افتاد.

تعویق دوباره نمایشگاه کتاب بلگراد

در متن اطلاعیه منتشرشده از سوی کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد آمده است: به دلیل تشدید شرایط بیماری همه گیر کرونا و افزایش موارد تازه ابتلا به ویروس، شصت وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب در تاریخ بیست وهفتم تا سی ویکم اکتبر 2021 برگزار نخواهد شد و این نمایشگاه به تعویق می افتد. ما تلاش می کنیم هرچه زودتر تاریخ تازه را اعلام کنیم.

خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی های لازم را برای حضور در شصت وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب بلگراد انجام داده بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1725

به "تعویق دوباره نمایشگاه کتاب بلگراد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق دوباره نمایشگاه کتاب بلگراد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید