صدری: چرا اولیایی زمانی که مدیرعامل استقلال بود نرفت دنبال مجوز حرفه ای؟

به گزارش مجله مستانه، سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس گفت: اولیایی به من گفت باید مالیات بدهید، چرا او زمانی که مدیرعامل استقلال بود مالیات را پرداخت نکرد.

صدری: چرا اولیایی زمانی که مدیرعامل استقلال بود نرفت دنبال مجوز حرفه ای؟

خبرنگاران - بعد از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا 3 باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان را به خاطر نداشتن مجوز حرفه ای از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشت، در این مدت حواشی بسیار زیادی به وجود آمده است.

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا گفت: هیچ یک از بند های منتشر شده در فضای مجازی بند هایی نیستند که AFC به ما اعلام نموده است. نمی دانم چه کسی گفته که مدارک ما جعلی است. ما در بیانیه ای که دادیم از پلیس فتا خواستیم کسی که این بند ها را منتشر نموده پیگیری کند. این بند ها نه جهت قانونی دارد و نه چیزی است کنفدراسیون فوتبال آسیا بخواهد ما را به خاطر آن حذف کند.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درباره افرادی که باعث حذف 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس شدند گفت: حذف ما از داخل اجرا شده است. در کمیته بدوی تا به حال با ما جلسه ای راجع به بند های AFC نگذاشتند. ما همواره تمام مدارک خودمان را به وسیله ایمیل باشگاه ارسال می کنیم و هیچ کجای نامه ما ننوشته است که ما مدارکمان را جعل کردیم. اولیایی قبل از اینکه با ما هماهنگ کند مصاحبه می نماید که این 2 تیم حذف شده اند. او درباره مالکیت باشگاه ها گفته است که این مدارک 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس صوری است. چرا او مصاحبه می نماید مگر روابط عمومی فدراسیون فوتبال است؟

صدری با اشاره به مدیرعاملی اولیایی در استقلال گفت: در فرصت 5 روزه AFC با کمیته حقوقی فدراسیون جلسه گذاشتیم. تمام صحبت هایی که دوستان انجام می دهند ضبط و به AFC ارسال می گردد. اولیایی به من گفت باید مالیات بدهید که این مربوط به سال 1380 بود. خود او آن زمان مدیرعامل استقلال بوده است، چرا آن زمان مالیات را پرداخت نکرد؟ من به همراه آجورلو روز آدینه حدود 5 ساعت با وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال جلسه داشتیم تا راه حل پیدا کنیم. نمی دانم انتشار اسناد چه معنی دارد؟

بیشتر بخوانید

  • باشگاه پرسپولیس: دست های داخلی و وطن فروشان در حذف ما از آسیا دخیل بودند

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درباره ظلمی که به فوتبال ایران شد بیان داشت: ظلمی که دوستان به فوتبال کردند در تاریخ ایران بی سابقه بوده است. کمیته بدوی با این کار خواسته است فکر طرفداران را منحرف کند تا مدیران عامل استقلال و پرسپولیس خائن قلمداد شوند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1895

به "صدری: چرا اولیایی زمانی که مدیرعامل استقلال بود نرفت دنبال مجوز حرفه ای؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "صدری: چرا اولیایی زمانی که مدیرعامل استقلال بود نرفت دنبال مجوز حرفه ای؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدری: چرا اولیایی زمانی که مدیرعامل استقلال بود نرفت دنبال مجوز حرفه ای؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید