عرضه محصولات اپل به دانشجویان برای یادگیری بهتر!

به گزارش مجله مستانه، دانشگاه ویرجینیا برای یادگیری بهتر دانشجویان سال اولی خود، یک پردیس هوشمند ایجاد می نماید.

عرضه محصولات اپل به دانشجویان برای یادگیری بهتر!

به گزارش خبرنگاران به نقل از وواجوکیشن، دانشگاه ویرجینیا یونیون مشتاقانه خاطرنشان کرد که یک تحول عظیم در این دانشگاه به وجود می آورد.

در این برنامه دانشگاه ویرجینیا یونیون، برای دانشجویان سال اول امکانات فناوری ارائه می دهد و چندین محصول شرکت اپل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

بر این اساس، برای دانشجویان آیپد، قلم اپل، کیبورد هوشمند، ساعت هوشمند اپل و ایرپاد ایر تهیه می گردد تا زندگی دانشجویی آنها بهبود یافته و از آموزش دانشجویان حمایت گردد.

بر اساس این ابتکار عمل دانشگاه ویرجینیا یونیون، دانشجویان برای سبک زندگی دیجیتال و شرایط کار در آینده آماده می شوند.

دکتر حکیم جی لوکاس(Hakim J. Lucas) رئیس دانشگاه ویرجینیا یونین اظهار کرد: ایجاد یک پردیس هوشمند برای یادگیری دانشگاهی یک دانشجوی قرن 21 حیاتی است. شرکت اپل از محصولات ، یرنامه ها و پشتیبانی یادگیری حرفه ای برخوردار است که به دانشجویان این امکان را می دهد با استفاده از نوک انگشتان خود به کتاب ها، مطالب تحقیقاتی و کلاس ها دسترسی یابند.

وی ادامه داد: همکاری ما بسیار فراتر از فناوری است. وقتی دانشجویان را برای ورود به محیط کار آماده میکنیم، برای نسل آینده ثروت فراوری می کنیم.

بنابراین، همه دانشجویان سال اول دوره 2025 دانشگاه ویرجینیا یونیون مجهز به بسته های نرم افزاری خواهند شد که به آنها امکان یادگیری از هر مکان و هر زمانی را فراهم می نماید.

این دانشگاه ترجیح داده که محصولات شرکت اپل را در دسترس دانشجویان قرار دهد تا در موفقیت آنها پیشرفت چشمگیری ایجاد گردد.

علاوه بر این ها، در این طرح برنامه های توسعه دروس و برنامه نویسی به دانشجویان ارائه می گردد تا برای شغل های مرتبط با فناوری و مهندسی آماده شوند.

ایرپاد ایر یک ابزار قدرتمند، با دوام و با قابلیت تحرک است که دسترسی عادلانه به خدمات یادگیری و دانشگاهی را برای همه دانشجویان ارائه می دهد. ساعت هوشمند اپل هم با استفاده از کیف پول این شرکت، امکان دسترسی به امکانات دانشگاهی و خرید غذا را فراهم می نماید و همه اینها تنها با یک ضربه روی ساعت هوشمند اپل میسر می گردد.

با استفاده از ایرپادزپرو هم سلامت بهداشت و روان دانشجویان تحت نظر گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1613

به "عرضه محصولات اپل به دانشجویان برای یادگیری بهتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه محصولات اپل به دانشجویان برای یادگیری بهتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید