فاضلی: برخی بازیکنانم جوابگوی خواستههای ما و هوادارانمان نبودهاند، سرم پایین است و هر انتقادی را میپذیرم

به گزارش مجله مستانه، سرمربی تیم فوتبال نساجی از شکست تیمش مقابل مس رفسنجان ابراز تأسف کرد و گفت که برخی از شاگردانش جوابگوی خواسته های کادر فنی و هواداران نساجی نبوده اند.

فاضلی: برخی بازیکنانم جوابگوی خواستههای ما و هوادارانمان نبودهاند، سرم پایین است و هر انتقادی را میپذیرم

به گزارش خبرنگاران، وحید فاضلی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: درباره بازی صحبت خاصی ندارم و فقط از هوادران مان عذرخواهی می کنم. ناراحتیم به خاطر هوادارانی که با این تیم بیدار می شوند و می خوابند. واقعاً حرفی برای گفتن نیست. سرم پایین است و هر انتقادی را می پذیرم و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانیم این نساجی را به جدول برگردانیم و از هواداران عذرخواهی می کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که دلیل باخت امروز نساجی چه بود؟، شرح داد: اگر من بخواهم اعلام کنم می توانم دلیل باخت را عدم تمرکز بازیکنان مان بدانم. ما همین صحنه گل مس را بارها تمرین و بررسی کرده بودیم. دقیقاً روی همین صحنه ای که کار کرده بودیم، تیم حریف به گل رسید. این موضوع هشداری برای ماست. من بارها گفته ام که هر انتقادی است به من شود، ولی بازیکنان ما هم باید درک کنند که در چه تیمی بازی می کنند. تیم مس رفسنجان امروز کاملاً دست هایش بالا بود و توپی در باکس ما نیاورد و هیچ موقعیتی نداشت. آنها یک موقعیت و یک ارسال داشتند و آن هم گل شد. واقعیت این است که باید یک مقدار بررسی کنم. به بعضی ها خیلی موقعیت دادم، ولی مثل اینکه جوابگوی خواسته های ما و هواداران مان نبودند. هواداران را درک می کنم، هفته قبل غرور آنها شکسته شد. تمام تلاشم را می کنم تا بچه ها را جمع کنیم و به جدول برگردیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره این موضوع که شاید نیما میرزازاد بعد از چهار گلی که از سپاهان دریافت کرد، شرایط خوبی در بازی امروز نداشت، گفت: درباره نیما باید بگویم عملکرد او غیر از بازی با سپاهان خوب بوده است. در بازی با سپاهان هم فقط او نبود که خوب بازی نکرد، بلکه خیلی از بازیکنان ما خوب نبودند. اگر او را بیرون می گذاشتیم به دلیل اینکه بازیکن جوانی است، شاید فوتبالش نابود می شد. ما ریسک کردیم و امروز به او بازی دادیم. عملکردش بد نبود ولی باید بررسی کنیم تا جوابگوی کار فنی او باشیم.

فاضلی در پاسخ به این پرسش که چرا نساجی نتوانست در محوطه جریمه حریف یک ضربه هدف دار بزند؟، گفت: من این موضوع را قبول دارم. ما بدون توپ خوب می جنگیم، ولی زمانی که توپ داریم اشتباهات مان زیاد است، علت این موضوع را می دانم ولی در جمع اعلام نمی کنم. باید تلاش کنیم و همه دست به دست هم بدهیم. الان تخریب بازیکن و مربی کمکی به ما نمی کند. سرم پایین است و تمام نقدها را می پذیرم. کارمان سخت است، تیم ها شکل گرفتند و نمی توانیم فقط با جنگندگی صرف نتیجه بگیریم. اگر می خواهیم جنگنده بازی کنیم، نباید اشتباه کنیم و به آن شکل گل بخوریم. ما کاملاً روی پلن های مختلف با توپ کار می کنیم. به همه بچه های تیم خسته نباشید می گویم، باید ببینیم مشکل چیست. باید ببینیم دلیل اینکه به آن شکل از مس گل خوردیم، چیست. تیم نساجی بزرگ است و قدمت دارد و باید بدانیم کجا کار می کنیم، هم من و هم بازیکنان مان.

وی درباره قضاوت داور مسابقه با مس گفت: درباره عملکرد تیم داوری باید بگویم که تا زمانی که داوری ها به این شکل باشد تیم های حریف هم وقت تلف می کنند. تیم حریف قطعاً 15 دقیقه وقت تلف کرد و اعضای تیم داوری هم همکاری کردند!

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پایان در پاسخ به این سؤال که چرا نساجی بعد از دریافت گل پلن دومی نداشت و بازیکنان بی روح بازی می کردند، شرح داد: اجازه بدهید کنفرانس همین جا تمام شود، من از جواب دادن به این مسائل طفره نمی روم، ممکن است الان چیزی بگویم که کسی ناراحت شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1260

به "فاضلی: برخی بازیکنانم جوابگوی خواستههای ما و هوادارانمان نبودهاند، سرم پایین است و هر انتقادی را میپذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: برخی بازیکنانم جوابگوی خواستههای ما و هوادارانمان نبودهاند، سرم پایین است و هر انتقادی را میپذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید