فال روزانه پنجشنبه 15 آذر 1397

به گزارش مجله مستانه، فال روزانه 15 آذر 1397؛ روز جدیدی برای شما آغاز شده است. اگر می خواهید بدانید فال روزانه شما چیست و چه اتفاقاتی برای شما می افتد، پیش بینی های ماه تولد خود را بخوانید.

فال روزانه پنجشنبه 15 آذر 1397

فال روزانه پنجشنبه 15 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - متولدین نیمه آذر تولدتان مبارک! شما یک آذری تمام و کمال هستید؛ فردی احساساتی، صادق، اهل عمل و جسور که عاشق هیجان است و از تجربه های جدید نمی ترسد. امسال برای شما از لحاظ اقتصادی سالی خوبی خواهد بود و نتیجه زحمات خود را خواهید دید به شرطی که دست از تلاش برای رسیدن به اهدافتان برندارید و زود ناامید نشوید. در نیمه دوم سال منفعت بیشتری برای شما وجود دارد اما باز هم در مورد کارهای شراکتی با دقت و وسواس بیشتری وارد عمل شوید. از لحاظ عاطفی نیز امسال بسیار مستعد عاشق شدن هستید شاید به وصال عشقتان نیز برسید. حمایت خانواده نیز مثل همیشه با شما خواهد بود.

فروردین

امروز از نظر انرژی و توان مدیریت کارها در سطح بالایی قرار دارید. احساس اعتماد به نفس بالایی دارید و انگیزه زیادی دارید تا توانمندی های خود را به کار گیرید. شاید در ابتدا کارها به سرعت پیش نروند اما اگر کارها روی غلتک بیفتد به خوبی و با سرعت زیادی پیش خواهید رفت. اگر تمرکزتان را حفظ کنید روزی سرشار از موفقیت را به پایان خواهید رساند.

اردیبهشت

با کمک دیگران امروز این شانس را دارید که برای پروژه ای بلند پروازانه برنامه ریزی و اقدام کنید. البته به یاد داشته باشید که چنین کاری به تنهایی امکان پذیر نیست و شما باید تیمی قوی داشته باشید تا بتوانید به خوبی موانع را از سر راه بردارید. مراقب باشید که به اعضای گروهتان حس زیردست بودن را القا نکنید، چون اگر احساس کنند قصد دارید نظرات خود را تحمیل کرده و به آنان زور بگویید ممکن است از راستا اصلی کار خارج شوید. زمانی را هم به انجام کارهای هنری مورد علاقه خود اختصاص دهید.

خرداد

غیرممکن ها ممکن می شوند! اما بدون رنج گنج میسر نمی شود. پس برای رسیدن به خواسته هایتان تمام تلاش خود را بکنید و مطمئن باشید حتما نتیجه سعی خود را خواهید دید. ممکن است در راه رسیدن به اهدافتان با مسائل و موانعی روبرو شوید ولی آنقدر قوی و با اعتماد به نفس هستید که قادرید موانع را پشت سر بگذارید و نیروی درونتان شما را به سمت موفقیت می کشاند. ممکن است فرصت شغلی خوبی نیز به شما پیشنهاد شود، زود تصمیم نگیرید و اگر همه شرایط مناسب بود حتما آن را بپذیرید.

تیر

امروز روز امید است. نزدیک شدنتان به موفقیت را احساس می کنید و می دانید زحماتتان به زودی نتیجه می دهد. مراقب باشید که ترس و تردید بر امید و ایمانتان به موفقیت غلبه نکند و با اراده پایدار رو به جلو قدم بردارید. از فرصت هایی که برایتان پیش می آید نهایت استفاده را ببرید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. شاید برای دستیابی به موفقیت های اقتصادی به تلاش بیشتری نیاز داشته باشید اما در این بین اجازه ندهید پرداختن به کار و درآمد شما را از کنار خانواده اتان بودن غافل کند.

مرداد

این روزها اگر شریک کاری یا عاطفی خود را بیش از حد تحت فشار بگذارید ممکن است در روابط تان دچار مشکل شوید. بنابراین آرامش خود را حفظ کرده و اگر مسئله ای وجود دارد سعی کنید سر صبر و با آرامش آن را با طرف مقابلتان حل کنید. قدری صبر کنید و بدانید گذر زمان خیلی از مسائل را حل خواهد کرد. اگر به پشت سر خود نگاه کنید خواهید دید که توانسته اید بحران های زیادی را پشت سر بگذارید، پس ناامید نشوید و به توانایی خودتان ایمان داشته باشید.

شهریور

امروز احساس شادابی می کنید و انرژی جسمانی و روانی شما هردو در سطح بالایی واقع شده است و آماد اید تا برای برداشتن گام هایی به سمت موفقیت تصمیمات مهمی بگیرید. بنابراین گذشته را رها کرده و بدون ترس از شکست و اشتباه به سمت جلو قدم بردارید. اگر هم اکنون نتیجه برایتان ناتعیین است نگران نباشید با عبور از هر مرحله راستا برایتان روشن تر شده و به اهدافتان نزدیک تر می شوید.

مهر

امروز خلاق تر از همیشه هستید و همین انرژی مثبت شما را افزایش می دهد و موجب موفقیت تان در امور کاری و شخصی می شود. موفقیتی که از دید دیگران نیز پنهان نمانده و موجب می شود مورد تشویق و توجه قرار بگیرید. همین امر شما را به تقویت ذهن خلاقتان تشویق کرده و حتی کمک می کند که به ایده های نو و سودمندی برسید یا ایده هایی را که از قبل داشته اید به اجرا درآورید. در خانه نمانید و شده حتی با یک پیاده روی ذهنتان را آزاد کرده و آرام شوید.

آبان

همیشه پنهان کردن ایده ها و برنامه های آینده از دیگران مثمر ثمر نیست، گاهی اگر برخی از نظرات و اطلاعات خود را بیان کنید تشویق و تایید دیگران شما را با انگیزه تر کرده و از طرفی اعتبار شما نزد اطرافیان نیز بالا می رود. این اعتماد به نفس بالا را در خودتان حفظ کنید چرا که داشتن اعتماد به نفس در همه حال به شما نیرویی مضاعف می دهد. فهم و عزت نفس بالا باعث می شود که دیگران از شما راهنمایی بخواهند و این امر بار مسئولیت شما را زیاد می کند.

آذر

به نظر می رسد یکی از اطرافیان به کمک شما نیاز دارد. از آنجا که شما فردی نیکوکار بوده و برای کمک کردن به دیگران زودتر از همه اقدام می کنید اینبار نیز می توانید به آن فرد کمک کرده تا از شرایط نامطلوبی که در آن قرار گرفته است رها شود. احتمال دارد یکی از دوستانتان کاری به شما پیشنهاد کند که پذیرش آن موجب پیشرفت و موفقیت بیشتر در آینده شما خواهد شد. البته قبل از این که هر پیشنهادی را بپذیرید تمام جوانب امر را بررسی کرده و در صورتی که همه شرایط مناسب و به نفع شما بود، فرصت را از دست نداده و آن را بپذیرید. در مورد رفتارهای خود در روابط عاطفی تان بیشتر دقت کنید.

دی

موفقیت های شغلی و به دنبال آن موفقیت های اقتصادی زیادی در پیش رو دارید. ایده های زیادی نیز به ذهنتان خطور کرده و هنوز در مورد اینکه کدامشان شما را به نتیجه دلخواه خواهد رساند مردد هستید. اگر افکارتان را روی کاغذ بیاورید و مزایا و معایب هر ایده را کنار آن تعیین کنید همه چیز برایتان روشن تر شده و می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. در کنار فعالیت های اقتصادی و حرفه ای زمانی را نیز به بودن با خانواده اختصاص دهید.

بهمن

زیاد سخت نگیرید و اگر خانواده یا دوستانتان ایده هایی برای تعطیلات دارند برنامه هایشان رابپذیرید و مطمئن باشید در کنار هم بودن موجب خواهد شد که لحظات خوبی را تجربه کنید. با این حال شما حق دارید که برای گذراندن وقتتان خودتان تصمیم بگیرید و اگر واقعا تمایل به انجام کاری ندارید آن را انجام ندهید. در مورد روابط عاطفی به نظر می رسد در شرایط خوبی قرار دارید، سعی کنید همین راه را بروید تا رابطه تان را در سطح مطلوب و رضایت بخش حفظ کنید.

اسفند

گاهی با گذشت زمان در مورد اهداف یا دیدگاه هایی که زمانی از آنها بسیار مطمئن بوده ایم دچار تردید می شویم. پس لجبازی را کنار بگذارید، اکنون زمان بررسی دوباره نظرات یا برنامه هایی است که از قبل داشته اید و می توانید با ایجاد تغییراتی، آنها را با شرایط زمانی و مکانی جدید منطبق کنید. منطقی باشید و در عین حال اجازه دهید جسارتتان بر ترس هایتان غلبه کند. با این کار می توانید خود را از محدودیت هایی که خوداتان ایجاد کرده اید رها کنید. انعطاف پذری نه تنها نشانه ضعف نیست بلکه هوش و قدرت شما در سازگاری با جریان زندگی را نشان می دهد.

منبع: setare.com
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1353

به "فال روزانه پنجشنبه 15 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 15 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید