مهدی تارتار: بابت شکست مقابل نفت از طرفداران عذرخواهی می کنم، بودجه فولاد و مس و گل گهر را نداریم

به گزارش مجله مستانه، گروه استان ها سرمربی ذوب آهن اصفهان ضمن عذرخواهی بابت باخت به نفت گفت: مطمئنم در آینده اینجا با نتایجی که می گیریم به طرفداران تبریک هم خواهیم گفت؛ من مربی جوانی نیستم که بخواهم با این نتایج شانه خالی کنم و با کوشش مضاعف این تیم را برمی گردانیم.

مهدی تارتار: بابت شکست مقابل نفت از طرفداران عذرخواهی می کنم، بودجه فولاد و مس و گل گهر را نداریم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، مهدی تارتار در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن گفت: واقعاً بازی عجیبی بود و ما یک گل استثنایی از تیم نفت دریافت کردیم؛ قبل از آن بر بازی مسلط بودیم و در ادامه هم شرایط خوبی را در دنبال کردیم.

وی درباره اخراج بازیکن تیمش هم توضیح داد: مدافع ما بی تجربگی کرد و ظرف 10 دقیقه دو کارت زرد دریافت کرد و برنامه های ما بهم ریخت.

سرمربی ذوب آهن از طرفداران عذرخواهی کرد و گفت: مطمئنم در آینده اینجا با نتایجی که می گیریم به طرفداران تبریک هم خواهیم گفت؛ من مربی جوانی نیستم که بخواهم با این نتایج شانه خالی کنم و با کوشش مضاعف این تیم را برمی گردانیم.

تارتار ادامه داد: بازی رفت را در آبادان برنده شدیم و در بازی برگشت تیم نفت با طبیعت فوتبال ما را شکست داد. مهم این است با اراده قوی بتوانیم برگردیم.

وی با اشاره به تعطیلات نیم فصل گفت: این تعطیلات یاری می نماید تا تیم را ترمیم کنیم و در نیم فصل شرایط بهتری داشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن درباره نارضایتی بعضی طرفداران نیز گفت: به طرفداران حق می دهم و به همین دلیل عذرخواهی می کنم. باید واقع بین باشیم؛ ذوب آهنی را تحویل گرفتیم که روز آخر در لیگ مانده و افزایش بودجه هم نداشتیم. امروز بد نتیجه گرفتیم و اتفاقات فوتبالی هم تأثیرگذار بود.

تارتار با اشاره به گذشته تیم گفت: در دوسال گذشته نتایج از این هم بدتر بوده است. باید شکیبا باشیم؛ اگر بخواهد تیم به روزهای مدعی قهرمانی و حضور در آسیا بازگردد، بیشتر باید هزینه گردد و شکیبا باشیم. ما می توانیم با گل گهر و مس رفسنجان و فولاد و امثالهم رقابت کنیم اما با یک بودجه محدود امکانپذیر نیست.

وی گفت: نمی گردد سال اول با بودجه محدود بیاییم و دنبال سهمیه برویم؛ هرچند در هر حال به طرفداران حق می دهم. ان شاءالله در نیم فصل دوم جبران کنیم و جای شرمندگی به آنها تبریک بگوییم.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ما براساس رزومه بازیکن خرید می کنیم؛ اگر به اینجا می آید و مثل سال های گذشته نیست و عملکرد خوبی ندارد؛ فقط مختص تیم ما نیست. بازیکن بوده که بالای 20 میلیارد برایش هزینه شده اما خوب نبوده است. بازیکن را از داخل خانه اش که نیاوردیم، بلکه بخاطر عملکرد سال قبل جذب کردیم و بد هم نبوده است. اگر در این فضا نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند، باید تیم را ترمیم کنیم تا نیم فصل دوم بهتری داشته باشیم.

تارتار گفت: انتظار داشتم تیمم در نیمه بالای جدول قرار بگیرد اما باید با واقعیات کنار بیاییم؛ صبر در دستور کار ما و طرفداران باشد تا بتوانیم تغییرات لازم را اعمال کنیم.

س

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1854

به "مهدی تارتار: بابت شکست مقابل نفت از طرفداران عذرخواهی می کنم، بودجه فولاد و مس و گل گهر را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تارتار: بابت شکست مقابل نفت از طرفداران عذرخواهی می کنم، بودجه فولاد و مس و گل گهر را نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید