نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گشت، اعلام نحوه حضور فیزیکی دانشجویان

به گزارش مجله مستانه، نشست معاونان دانشجویی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران برگزار گردید و در این نشست توضیحاتی درباره نحوه حضور فیزیکی دانشجویان ارایه شد.

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گشت، اعلام نحوه حضور فیزیکی دانشجویان

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران نشست معاونان دانشجویی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران برگزار گشت.

در ابتدای این نشست سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و بزرگداشت روز معلم، از زحمات پنج ساله محمد اسماعیلی، در دوران تصدی سمت مدیریت امور سراهای دانشگاه تهران، تقدیر و تشکر به عمل آورد. همچنین برای هادی غفوریان، به عنوان مدیر کل جدید امور سراهای دانشگاه تهران، آرزوی توفیق کرد.

معاون دانشجویی دانشگاه، در ادامه سخنان خود با تأکید اینکه دانشگاه ها نمی توانند فراوری علم را متوقف نمایند، درباره شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، گفت: به طور قطع ویروس کرونا، تا مدت ها مهمان جوامع بشری خواهد بود و ما باید با مدیریت صحیح کوشش کنیم، شرایط را به روال عادی بازگردانیم و یکی از مهمترین راه های مدیریت این شرایط، رعایت بهداشت فردی، عمومی و فاصله گذاری اجتماعی است.

حبیبا، در مورد بازگشایی دانشکده ها، پردیس ها و سراهای دانشجویی و حضور فیزیکی دانشجویان توضیح داد: در این زمینه دانشگاه تهران، تابع دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا است. تا این مرحله اجازه حضور فیزیکی به دانشجویان مقطع دکترا که حضور در آزمایشگاه ها، مزرعه، بیمارستان و … برای آن ها لازم است و در عین حال احتیاجی به استفاده از سراهای دانشجویی ندارند، داده شده است.

وی اضافه نمود: این دانشجویان باید درخواست خود را به وسیله سامانه گلستان ارسال نمایند که پس از تأیید استاد راهنما، گروه مربوط، آموزش دانشگاه و همچنین کسب گواهی سلامت از اداره کل بهداشت و درمان، می توانند در دانشگاه حضور یابند. پس از ارزیابی شرایط حضور این دانشجویان، بعد از دو هفته، درباره دانشجویانی که احتیاج به سرای دانشجویی دارند، تصمیم گیری خواهد شد.

در ادامه جلسه، پیرامون موضوعات مختلفی چون، نحوه اجرای دستورالعمل بهداشتی بازگشایی دانشکده ها و پردیس ها جهت حضور دانشجویان مقطع دکترا، نحوه توزیع غذای احتمالی در صورت حضور فیزیکی دانشجویان، آنالیز شرایط پیمانکاران سلف سرویس ها و بوفه ها در طی دو ماهه اخیر و مناقصه غذای سلف سرویس ها برای سال جدید تحصیلی، بحث و مصاحبه صورت گرفت.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 898

به "نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گشت، اعلام نحوه حضور فیزیکی دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست معاونان دانشجویی دانشگاه تهران برگزار گشت، اعلام نحوه حضور فیزیکی دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید