شرایط هوای تهران قرمز شد

به گزارش مجله مستانه، در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 151 در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار گرفته است در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و بچه ها باید از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند.

شرایط هوای تهران قرمز شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 151 در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار گرفته است در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و بچه ها باید از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند و افراد دیگر باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در نخستین روز آذرماه با ثبت شاخص 165، آلوده ترین روز سال 1400 بود و کیفیت هوا در این روز برای دومین بار از ابتدای سال جاری در شرایط ناسالم برای همه شهروندان قرار گرفت؛ از 28 آبان تا 6 آذر نیز به مدت 9 روز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار داشت و طبق پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، روز آینده نیز تهرانی های باید در هوای ناسالم تنفس کنند.

در حال حاضر دمای هوای تهران 15 درجه سانتیگراد است و طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کمینه دما در روز آینده 9 درجه و بیشینه دما 16 درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1805

به "شرایط هوای تهران قرمز شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "شرایط هوای تهران قرمز شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط هوای تهران قرمز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید