گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا

به گزارش مجله مستانه، خبرگزاری خبرنگاران- مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، با صدور اطلاعیه ای، از گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا خبر داد.

گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از بورس کالا، مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت که انبار شرکت توسعه تجارت برنج مازندران از امروز سه شنبه 16 شهریور ماه آماده پذیرش محصول برنج سفید طارم محلی بوجار نشده، از مشتریان است و گشایش نماد معاملاتی گواهی سپرده کالایی برنج موجود در این انبار هم از روز یکشنبه 21 شهریور ماه 1400 آغاز می شود.

در این اطلاعیه آمده است از امروز سه شنبه 16 شهریور ماه انبار شرکت مذکور فعال شده و با نماد برنج0104پ01 و نام برنج طارم 0104 تجارت مازندران (پ) آماده پذیرش محصول برنج سفید طارم محلی بوجار نشده از مشتریان است.

محصول تحویلی به انبار باید تولید سال زراعی جاری و در کیسه های پلاستیکی باشد و انباردار، کالای تولیدی سال های زراعی گذشته را پذیرش نخواهد کرد.

طبق این اطلاعیه سررسید انبار 29 تیر ماه 1401 بوده و آخرین روز معاملاتی نماد ایجاد شده 22 تیر ماه سال آینده است و پس از آن معاملات نماد برای فرایند تحویل و تسویه حساب با انبار متوقف خواهد شد.

گفتنی است هر گواهی سپرده برنج معادل یک کیلوگرم از این محصول است.

اطلاعات مربوط به سفارش ها و قیمت های معاملاتی در بخش بورس کالا قسمت گواهی سپرده در سایت www.tsetmc.com برای عموم قابل مشاهده است.

به گزارش بورس کالا؛ اواسط اسفند ماه سال گذشته بود که نماد معاملاتی برنج طارم مازندران در بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران درج و معاملات آن در 14 فروردین ماه امسال آغاز شد که سررسید آن نماد معاملاتی 31 خرداد ماه امسال بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1664

به "گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا" امتیاز دهید

1 کاربر به "گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشایش انبار برنج سفید طارم مازندران در بورس کالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید