4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح خواهد شد

به گزارش مجله مستانه، تهران (پانا) - استاندار تهران از افتتاح 4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس اطلاع داد.

4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح خواهد شد

به گزارش ایسنا، محسن منصوری در جلسه شورای مسکن با اشاره به اهمیت مسکن به عنوان پیشران اقتصاد گفت: مسکن متن معیشت مردم است و بزرگ ترین سهم را در سبد مالی خانوارها دارد، در این زمینه مردم جهت تهیه مسکن اذیت می شوند و راه چاره این مشکل، فراوری سریع، جدی و باکیفیت مسکن است.

وی ادامه داد: از جمله مواردی که دولت آمار و ارقام اعلام نموده موضوع مسکن می باشد که سالی به طور میانه یک میلیون مسکن بسازیم؛ لذا کار جدی می طلبد؛ ضمن اینکه تمام طرح های قبلی نیز تعهد ما است و باید تکمیل گردد؛ از اینرو در موضوع مسکن مهر و مسکن ملی برنامه زمان بندی برای حل مسئله ارائه گردد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه 4 هزار واحد مسکن مهر به زودی افتتاح می گردد، تاکید نمود: در خصوص جانمایی ایجاد مسکن باید آمایش سرزمین مورد توجه قرار گیرد و اقدامات خلاقانه و متفاوت پیگیری گردد.

منصوری گفت: می توان بستری فراهم کرد که با مشارکت مردم این موضوع محقق گردد و در این زمینه ابتدا باید زمین آماده گردد، ضمن اینکه استانداردهای لازم برای ساخت و ساز ارائه گردد که به صورت پایلوت این کار را در استان تهران انجام می دهیم.

وی تاکید نمود: شهرداری ها در زمینه فراوری مسکن سهیم شوند چرا که در این زمینه توانایی بیشتری نسبت به دولت دارند و باید وارد حوزه مسکن شوند.

استاندار تهران توضیح داد: گزارش ناظر به مسائل، مسائل و حیطه اختیارات در حوزه مسکن ارائه گردد؛ ضمن اینکه طرح های مربوط به مسکن در کمیسیون های مختلف خارج از نوبت رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1772

به "4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید