قاسمی نژاد: رحمتی مخالفتی با حضور من در استقلال نداشت، هیچ پیشنهاد رسمی از پرسپولیس نداشتم

به گزارش مجله مستانه، مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت، اگر باشگاه استقلال پول رضایت نامه اش را پرداخت می کرد، سیدمهدی رحمتی مخالفتی با جدایی او نداشت.

قاسمی نژاد: رحمتی مخالفتی با حضور من در استقلال نداشت، هیچ پیشنهاد رسمی از پرسپولیس نداشتم

به گزارش خبرنگاران، امین قاسمی نژاد مهاجم تیم فوتبال پدیده درباره منتفی شدن انتقالش به استقلال گفت: برخی وقت ها سکوت شرافتی دارد که صحبت کردن ندارد. احساس می کنم که سکوت کنم بهتر است. کمال افتخار من است که باشگاه استقلال به من پیشنهاد داد، ولی بهتر است که صحبتی نکنم. اگر پول نقد به باشگاه شهر خودرو (پدیده) می رسید باشگاه رضایت نامه ام را می داد. من این موضوع را واگذار نموده ام به خدا. در حال حاضر هم مسئله ای ندارم. تصمیم بر این شد که بهتر از نیم فصل اول در خدمت تیم پدیده باشم.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، درباره اینکه در زمان مذاکره با استقلال، باشگاه پدیده مبلغ رضایت نامه را دو برابر کرد، یادآور شد: از ابتدا و طبق صحبت مان مبلغ رضایت نامه من سه میلیارد تومان بود. سیدمهدی رحمتی هم به من گفته بود که اگر پول رضایت نامه ام پرداخت گردد مخالفتی با جدایی و حضورم در استقلال ندارد. من اول فصل می خواستم از پدیده جدا شوم، اما رحمتی از من خواست که در تیم بمانم. در نیم فصل هم قصد جدایی داشتم، ولی به هر دلیلی ماندنی شدم. در آخر فصل هم باید ببینیم چه پیش می آید و با یک تصمیم منطقی از پدیده جدا می شوم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این پرسش که در نیم فصل از پرسپولیس هم پیشنهاد داشته است یا خیر، گفت: من هیچ پیشنهاد رسمی از باشگاه پرسپولیس نداشتم. البته پیشنهاد غیررسمی داشتم!

قاسمی نژاد درباره خوشحالی اش بعد از گلزنی مقابل پرسپولیس گفت: خوشحالی من دلی بود و نیازی به شرح ندارد و به هیچکس هم ربطی ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1458

به "قاسمی نژاد: رحمتی مخالفتی با حضور من در استقلال نداشت، هیچ پیشنهاد رسمی از پرسپولیس نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد: رحمتی مخالفتی با حضور من در استقلال نداشت، هیچ پیشنهاد رسمی از پرسپولیس نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید