نرخ بیکاری در استان تهران به 8.6 دهم درصد رسیده است

به گزارش مجله مستانه، استاندار تهران گفت: نرخ بیکاری در استان تهران به 8.6 دهم درصد رسیده است.

نرخ بیکاری در استان تهران به 8.6 دهم درصد رسیده است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر استان تهران با بیان اینکه نرخ بیکاری استان امسال به 8.6 دهم درصد رسیده است گفت: با وجود شرایط بسیار سخت و پیچیده تحریم های ظالمانه و کرونا امسال استان تهران در کاهش نرخ بیکاری پیروز عمل کرده است.

محسنی بندپی با بیان اینکه نرخ بیکاری در سال گذشته 10.1 دهم درصد بوده است گفت: کاهش 2 درصدی بیکاری استان تهران حاصل تلاش ها و زحمات کار آفرینان است، لذا حمایت از آنان همواره در دستور کار بوده و اعلام می کنیم که پشتیبانی از تولید و تولید گران با شعار محقق نخواهد شد و باید به طور برنامه ریزی شده و مداوم این حمایت های صورت بگیرد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه بیکاری، گرانی، آسیب های اجتماعی مواردی هستند که نیاز به توجه جدی دارند گفت: برای رفع این معضلات نیازمند کار های علمی هستیم و نمی توانیم بدون برخورد علمی این موارد را کاهش دهیم و در این راستا باید از توانمند سازی به جای دادن یارانه بهره مند شوند که استانداری تهران از سال 97 تا به امروز به این موضوع ورود کرده است.

وی از راه اندازی 6 پست 6320 برای تولید برق شهرک های صنعتی استان تهران خبر داد و عنوان داشت: واگذاری زمین شهرک های صنعتی شهریار آغاز و برای احداث شهرک صنعتی ملارد نیز زمین اختصاص یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1074

به "نرخ بیکاری در استان تهران به 8.6 دهم درصد رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ بیکاری در استان تهران به 8.6 دهم درصد رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید