پشت پرده ویدئوی جنجالی میترا حجار

به گزارش مجله مستانه، ویدئویی کوتاه از قسمت ششم سریال جزیره که در آن می بینیم میترا حجار، دیالوگ را فراموش می نماید، سرش را پایین می اندازد و از روی فیلمنامه، آغاز به خواندن می نماید؛ اتفاقی که معنایش این است: نه تدوین گر، نه تیم کارگردانی، نه گروه های بازبینی وی اودی پخش کننده اثر و نه کارشناسان خبره ساترا که گروه سازنده باید رقمی بپردازند تا آنها مجوز پخش به اثر بدهند، متوجه چنین گافی نشدند. ویدئویی که در کم تر از ساعتی، تمام شبکه های اجتماعی را در نوردید!

پشت پرده ویدئوی جنجالی میترا حجار

سهراب خسروی، تدوین گر کار که بیشترین هجمه و انتقاد را برای این کار تجربه کرد، در این باره به خبرآنلاین می گوید: کل سکانس را ببینید. در تمام مدت، نگاه میترا حجار به زمین است. او نباید با امیر مقاره چشم در چشم گردد. بر اساس میزانسن و سناریو این رخ داده. اصلا صحنه با دو دوربین فیلمبرداری شده و دوربین بالا نشان می دهد که فیلمنامه ای دست میترا حجار نیست.

او در واکنش به حاشیه ها می گوید: واقعا اشتباهات تدوینی را حتی در سریال هایی مثل 24 هم می بینیم و من می توانم ده ها مدل از این اتفاقات را از کارهای مختلف در حال پخش انتخاب کنم و برای تان بفرستم، ولی این جا واقعا ریتم قصه، این مدلی بوده، منتهی با شیطنت دقیقا از ابتدای آن لحظه را انتخاب کردند و بریدند و وایرال کردند تا چنین تصویری بسازند. این سریال بیش از 5000 کات داشته اما این ها از میان تمام این 5 هزار کات، یکی را برای چنین هجمه ای انتخاب کردند که بخشی از تدوین بوده. من حتی به آقای مقدم گفتم و ایشان گفتند اصلا موضوعی نیست که بخواهند به آن توجه نمایند. به هر حال شما می دانید کار ما پخش زنده نبوده که من بخواهم مستقیم روی آنتن سوییچ کنم. قطعا این همه عوامل دیگر از صدا گذار، کارگردان، عوامل پلتفرم و ساترا این صحنه را دیدند و هیچ کدام چنین حسی نداشتند. پس به ما حق بدهید که بگوییم یک شیطنت انجام شده برای ضربه به کارمان.

خسروی البته نمایی دیگر از این صحنه را هم برای خبرآنلاین فرستاده که از دوربین دوم است و در این کادر هم تصویری از برگه یا جزوه ای نیست که میترا حجاز از روی آن دیالوگ را بخواند. هرچند این ویدئو دقیقا منطبق به ادای همان دیالوگ نیست، اما در همان میزانسن و برای همان لحظات است.

با این وجود آن چه از این اتفاق برای جزیره به جا مانده، روایتی است که در فکر افکار عمومی نقش بسته. البته حیدری، تهیه نماینده سریال درباره این که چرا این ویدئو به سرعت وایرال شده است، می گوید: من هر نوع تئوری دایی جان ناپلئونی را تکذیب می کنم و کار ما چون پر بیننده بوده، برای مردم جذابیت داشته و برای همین طول موجی این قدر وسیع پیدا نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: mastanehtoline.ir شناسه مطلب: 1819

به "پشت پرده ویدئوی جنجالی میترا حجار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده ویدئوی جنجالی میترا حجار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید