طراحی گرافیکی و چاپ

واردات 114 میلیون دلار کاغذ تصویب شد

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابتدای امسال تا نیمه اردیبهشت ماه، با واردات بیش از 114 میلیون دلار کاغذ موافقت کرد.

14 تیر 1399

بازگشایی سفارت سوریه در کویت حامل یک پیام سیاسی مثبت است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الوطن چاپ سوریه، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه گفت: سوریه بازگشایی سفارت خود در کویت را حامل یک پیام سیاسی از سوی کویت می داند.

2 تیر 1399

آمادگی هلال احمر استان مرکزی برای اجرای طرح پایش تب مسافرین ورودی به استان

خبرنگاران/مرکزی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر استان جهت اجرای طرح پایش و کنترل تب مسافرین ورودی به استان اطلاع داد.

29 اسفند 1398

بازار رو به رشد گردشگری درمانی

گردشگری درمانی یا سفرهای پزشکی، سفر به دیگر کشورها با هدف دریافت خدمات و مراقبت های پزشکی، دندان پزشکی و عمل جراحی است. توریسم خدمات درمانی را می توان به عنوان اقدامات مسئولان تأسیسات گردشگری و یا مقاصد گردشگری جهت جلب گردشگران به وسیله ارتقای خدمات...

23 بهمن 1398

سومین شماره فصلنامه پژوهش گردشگری منتشر شد

خبرنگاران: شماره سوم فصلنامه پژوهش گردشگری ویژه نامه جنگل های هیرکانی توسط دبیر خانه نشریات پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری چاپ و منتشر شد.

15 بهمن 1398

چاپ سه بعدی مصالح ساختمانی با الهام از استخوان!

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، محققان دانشگاه های کرنل، پوردو و وسترن ریزرو با همکاری یکدیگر و به وسیله مطالعه ساختار داخلی استخوان های بدن انسان، مصالح ساختمانی بسیار مستحکم و بادوامی را فراوری نموده اند که برای خانه سازی و حتی ساخت ساختمان های...

21 دی 1398

دانش آموختگان دانشگاه مازندران با فراوری مواد شیمیایی برای فارغ التحصیلان اشتغالزایی کردند

رئیس مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه مازندران گفت: دانش آموختگان این دانشگاه با تامین مواد شیمیایی و بازیافت آنها بین فارغ التحصیلان رشته شیمی اشتغال ایجاد کردند.

4 دی 1398